H2X Master Michael Phelps Swim Spa with jacuzzi
Info
| Brand | Other |
| Model | H2X Master Michael Phelps Swim Spa |
| Seating | 10 |
| Condition | Used |
| Electrical | 220v Hardwire |
| Year | 2014 |
| Length | 231" |
| Width | 94" |
| Seller | Private Party |
| Price | $10,000 |
| Brand | Other |
| Model | H2X Master Michael Phelps Swim Spa |
| Seating | 10 |
| Condition | Used |
| Electrical | 220v Hardwire |
| Year | 2014 |
| Length | 231" |
| Width | 94" |
| Seller | Private Party |
| Price | $10,000 |
Enter your contact information below and get your personal offer!
By providing your contact information, our partner can put together a personalized offer for you. Here is a great opportunity for you to become a very satisfied hot tub owner!
New inventory available for immediate delivery!