Dynasty Spas – Neptune Series – Oceana Hot Tub – 3-5 Person
Info
| Brand | Dynasty Spas |
| Model | Oceana |
| Seating | 5 |
| Condition | Used |
| Electrical | 220v Hardwire |
| Year | 2006 |
| Length | 84" |
| Width | 78" |
| Seller | Private Party |
| Brand | Dynasty Spas |
| Model | Oceana |
| Seating | 5 |
| Condition | Used |
| Electrical | 220v Hardwire |
| Year | 2006 |
| Length | 84" |
| Width | 78" |
| Seller | Private Party |
Enter your contact information below and get your personal offer!
By providing your contact information, our partner can put together a personalized offer for you. Here is a great opportunity for you to become a very satisfied hot tub owner!
New inventory available for immediate delivery!