Dimension One Spa – 6-8 Person – Good Shape
Info
| Brand | Dimension One Spas |
| Seating | 6 |
| Condition | New |
| Electrical | 220v Hardwire |
| Year | 2000 |
| Length | 92" |
| Width | 92" |
| Seller | Private Party |
| Brand | Dimension One Spas |
| Seating | 6 |
| Condition | New |
| Electrical | 220v Hardwire |
| Year | 2000 |
| Length | 92" |
| Width | 92" |
| Seller | Private Party |
Enter your contact information below and get your personal offer!
By providing your contact information, our partner can put together a personalized offer for you. Here is a great opportunity for you to become a very satisfied hot tub owner!
New inventory available for immediate delivery!