Brand new- 8 Person 88 jets Spa with Waterfall- Stainless jets
Info
| Brand | Other |
| Model | WF MP88silver |
| Seating | 8 |
| Condition | New |
| Electrical | 220v Hardwire |
| Year | 2016 |
| Length | 6'10" |
| Width | 6'10" |
| Seller | Private Party |
| Price | 3500.00 |
| Brand | Other |
| Model | WF MP88silver |
| Seating | 8 |
| Condition | New |
| Electrical | 220v Hardwire |
| Year | 2016 |
| Length | 6'10" |
| Width | 6'10" |
| Seller | Private Party |
| Price | 3500.00 |
Enter your contact information below and get your personal offer!
By providing your contact information, our partner can put together a personalized offer for you. Here is a great opportunity for you to become a very satisfied hot tub owner!
New inventory available for immediate delivery!