2017 Highlife Hotspring Tub
Info
| Brand | Hot Springs Spas |
| Model | Highlife Vanguard Model VV |
| Seating | 6 |
| Condition | Used |
| Electrical | 220v Hardwire |
| Year | 2017 |
| Length | 7'3" |
| Width | 7'3" |
| Seller | Private Party |
| Price | Make an offer. I payed $8,774 in the summer of 2018. |